Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Fontein, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het altijd fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Sanne van Gulik

Directeur
E-mail: s.van.gulik@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Robert Bakker

Adjunct-directeur
E-mail: r.bakker@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Kwaliteitsondersteuners (interne begeleiding)

Barbara Doornekamp

Kwaliteitsondersteuner groepen 1-5
E-mail: b.doornekamp@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Femke van der Helm

Kwaliteitsondersteuner groepen 6-8
E-mail: f.van.der.helm@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Leerkrachten

Nicole Swinkels

Leerkracht groep 0 Eenden
E-mail: n.swinkels@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Sonja Michiels

Leerkracht groep 0 Eenden
E-mail: s.michiels@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Dewi van den Berg

Leerkracht groep 1 Kikkers
E-mail: d.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Nadine Olie

Leerkracht groep 1 Kikkers
E-mail: n.ramp@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Robin de la Parra

Leerkracht groep 1 Pinguïns
E-mail: r.de.la.parra@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Erie van den Berg

Leerkracht groep 1 Pinguïns
E-mail: e.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Sigrid Zwart

Leerkracht groep 2 Walvissen
E-mail: s.zwart@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vrij

Nadine Olie

Leerkracht groep 2 Walvissen
E-mail: n.ramp@octant.nl

Aanwezig: wo

Judith Cornelisse

Leerkracht groep 2 Zeesterren
E-mail: j.cornelisse@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Kim Heijmann

Leerkracht in opleiding groep 3A
E-mail: k.heijmann@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Nicole Swinkels

Leerkracht groep 3A
E-mail: n.swinkels@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vr

Nicole van Bree

Leerkracht in opleiding groep 3B
E-mail: n.van.bree@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij

Stefanie Burggraaf

Leerkracht groep 3B
E-mail: s.burggraaf@octant.nl

Aanwezig: di, woe, do

Gerry Huizer

Leerkracht groep 4A
E-mail: g.huizer@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Nelleke Marcus

Leerkracht groep 4B
E-mail: n.marcus@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vrij

Betty de Jonge

Leerkracht groep 4B
E-mail: b.de.jonge@octant.nl

Aanwezig: di, woe

Rilana van Leeuwen

Leerkracht groep 4C
E-mail: r.van.leeuwen@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Carola Klein

Leerkracht groep 5A
E-mail: c.klein@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Hedi Moussa

Leerkracht groep 5A
E-mail: h.moussa@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Ellen Werter

Leerkracht groep 5B
E-mail: e.werter@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Judith Keek

Leerkracht groep 5B
E-mail: j.keek@octant.nl

Aanwezig: vr

Lisa Bommelé

Leerkracht groep 6A
E-mail: l.bommele@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Gerdien van Drie

Leerkracht groep 6B
E-mail: g.van.drie@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Sabine van der Weele

Leerkracht groep 6B
E-mail: s.van.der.weele@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Sabine van der Weele

Leerkracht groep 7A
E-mail: s.van.der.weele@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Colinda Rodenburg

Leerkracht groep 7A
E-mail: c.rodenburg@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Senna van der Meer

Leerkracht groep 7B
E-mail: s.van.der.meer@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Maarten van Leeuwen

Leerkracht groep 7C
E-mail: m.van.leeuwen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, vrij

Carola Klein

Leerkracht groep 7C
E-mail: c.klein@octant.nl

Aanwezig: do

Daniëlla van Zutphen

Leerkracht groep 8A
E-mail: d.van.zutphen@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Judith Keek

Leerkracht groep 8B
E-mail: j.keek@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Patty van den Ban

Leerkracht groep 8B
E-mail: p.van.den.ban@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Dominique Welbergen

Leerkracht groep 8C
E-mail: d.welbergen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Diantha van den Beukel

Leerkracht groep 8C
E-mail: d.van.den.beukel@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Irene Soullié

Leerkracht
E-mail: i.soullie@octant.nl

Verlof

Sabine van der Helm

Leerkracht
E-mail: s.van.der.helm@octant.nl

Verlof

Selena Amiabel

Leerkracht
E-mail: s.amiabel@octant.nl

Zwangerschaps- en bevallingsverlof

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Arinda Roes

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: a.roes@octant.nl

Aanwezig: ma, di

David Cheung

Vakleerkracht bewegingsonderwijs en coördinator schoolsport
E-mail: d.cheung@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Leerlingondersteuning

Ilse Qualm

Onderwijsassistent + dyslexietrajecten
E-mail: i.qualm@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Fallon Staak

Onderwijsassistent
E-mail: f.staak@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Administratie

Lisette van 't Veer

Managementassistente
E-mail: l.vant.veer@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, vrij

Monique Courtois

Gastvrouw
E-mail: m.courtois@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, do

Désirée Scholten

Ontvangst, administratie en coördinator
E-mail: d.scholten@octant.nl

Aanwezig: alle dagen van 11.00-13.00 uur

Overige specialisaties

Patty van den Ban

Projectleider Leertuin

Diantha van den Beukel

Specialist Begaafdheid

Nadine Olie

Schoolopleider

Erie van den Berg

Specialist Taal en NT2

Stefanie Burggraaf

Specialist Gedrag

Senna van der Meer

Specialist Rekenen

Dewi van den Berg

Specialist begaafdheid groep 0-4

Judith Cornelisse

Specialist jonge kind