Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Fontein, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het altijd fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Marlies van Dorp

directeur
E-mail: m.van.dorp@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Sonja Smit

adjunct-directeur
E-mail: s.smit@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Interne begeleiding

Inge Griffioen

intern begeleider groepen 1 tot en met 5
E-mail: i.griffioen@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Maaike van den Akker

intern begeleider groepen 6 tot en met 8
E-mail: m.van.den.akker@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Leerkrachten

Kim Verkooijen

leerkracht groep 0/1 IJsberen
E-mail: k.verkooijen@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Dewi van den Berg

leerkracht groep 0/1 Pinguïns
E-mail: d.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vrij

Marloes van der Hoeven

leerkracht groep 0/1 Pinguïns
E-mail: m.van.der.hoeven@octant.nl

Aanwezig: di, wo

Trudy van der Kruijk

leerkracht groep 0/1 Kikkers
E-mail: t.van.der.kruijk@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Rosan Snelleman

leerkracht groep 0/1/ Kikkers
E-mail: r.snelleman@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Sigrid Zwart

leerkracht groep 2 Walvissen
E-mail: s.zwart@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vrij

Irene Soullié

leerkracht groep 2 Walvissen
E-mail: i.soullié@octant.nl

Aanwezig: ma (Walvissen), di (extra ondersteuning)

Stefanie Dijk

leerkracht groep 2 Dolfijnen
E-mail: s.dijk@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Nadine Ramp

leerkracht groep 3a
E-mail: n.ramp@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Karen van Veldhuizen

leerkracht groep 3b
E-mail: k.van.veldhuizen@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Carlijn Karstens

leerkracht groep 4a
E-mail: c.karstens@octant.nl

Aanwezig: ma, wo, do, vrij

Patty van den Ban

leerkracht groep 4a
E-mail: p.van.den.ban@octant.nl

Aanwezig: di

Annelies Til

leerkracht groep 4b
E-mail: a.til@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Kora Manenschijn

leerkracht groep 4b
E-mail: k.manenschijn@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vrij

Judith Cornelisse

leerkracht groep 4c
E-mail: j.cornelisse@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Gerdien van Drie

leerkracht groep 4c
E-mail: g.van.drie@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Sonja Michiels

leerkracht groep 5a
E-mail: s.michiels@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Senna van der Meer

leerkracht groep 5a
E-mail: s.van.der.meer@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vrij

Monique Hulzenboom

leerkracht groep 5b
E-mail: m.hulzenboom@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vrij

Daniël Kraan

leerkracht groep 5b
E-mail: d.kraan@octant.nl

Aanwezig: di, wo

Wies Rebel

leerkracht groep 5c
E-mail: w.rebel@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Selena Amiabel

leerkracht groep 6a
E-mail: s.amiabel@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Diantha van den Beukel

leerkracht groep 6a
E-mail: d.van.den.beukel@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Kiran Sukhraj

leerkracht groep 6b en 7b
E-mail: k.sukhraj@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo (6b) en do (7b)

Ronit Waterlander

leerkracht groep 6b
E-mail: r.waterlander@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Erica de Jonge

leerkracht groep 6c
E-mail: ec.de.jonge@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Stefanie Krijtenburg

leerkracht groep 7a
E-mail: s.krijtenburg@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Amanda Beek

leerkracht groep 7b
E-mail: a.beek@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, vrij

Maarten van Leeuwen

leerkracht groep 7c
E-mail: m.van.leeuwen@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Rob van der Meer

leerkracht groep 7c
E-mail: r.van.der.meer@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vrij

Karin Beekman

leerkracht groep 8a
E-mail: k.beekman@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij

Anne Hartholt

leerkracht groep 8a
E-mail: a.hartholt@octant.nl

Aanwezig: wo, do

Dominiek van de Weijer

leerkracht groep 8b
E-mail: d.van.de.weijer@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vrij

Linda de Wekker

leerkracht groep 8b
E-mail: l.de.wekker@octant.nl

Aanwezig: wo

Sabine van der Weele

leerkracht groep 8c
E-mail: s.van.der.weele@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Iris Tinga

leerkracht groep 8c
E-mail: i.tinga@octant.nl

Aanwezig: vrij

Femke van Velzen

verlof
E-mail: f.van.velzen@octant.nl

zwangerschaps- en bevallingsverlof tot kerst 2017

André Adam

leerkracht en ICT'er
E-mail: a.adam@octant.nl

Alle dagen tot 1 september 2017

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Michael Oldenburg

vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: m.oldenburg@octant.nl

Aanwezig: ma, di

David Cheung

vakleerkracht bewegingsonderwijs en coördinator schoolsport

Aanwezig: wo, do, vrij

Leerlingondersteuning

Erie van den Berg

leerlingondersteuning en NT2
E-mail: e.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Betty de Jonge

leerlingondersteuner
E-mail: b.de.jonge@octant.nl

Aanwezig: ma, wo, do

Gwendolyn Trompert

Dyslexie en eigen leerlijnen
E-mail: g.trompert@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Laura Wessels

leerlingondersteuner
E-mail: l.wessels@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Ellis van Veen

Leerlingondersteuner
E-mail: e.van.veen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Irene Soullié

leerkracht en ondersteuning groep 2 en 3

Aanwezig: di

Administratie

Lisette van 't Veer

Managementassistente
E-mail: l.vant.veer@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, vrij

Amber Sieh

Ontvangst en administratie
E-mail: a.sieh@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vrij

Monique Courtois

Gastvrouw
E-mail: m.courtois@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Overige specialisaties

Linda de Wekker

Specialist Begaafdheid
E-mail: l.de.wekker@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vrij

Inge Griffioen

Specialist Begaafdheid
E-mail: i.griffioen@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Maaike van den Akker

Specialist Gedrag
E-mail: m.van.den.akker@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Patty van den Ban

Kindercoach
E-mail: p.van.den.ban@octant.nl

Aanwezig: woensdag

Gwendolyn Trompert

Specialist dyslexie
E-mail: g.trompert@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Anne Hartholt

Specialist Gedrag
E-mail: a.hartholt@octant.nl

Aanwezig: vrij

Astrid Haasdijk

Schoolopleider / coach
E-mail: a.haasdijk@octant.nl

Aanwezig: ma, vrij

Erie van den Berg

NT2-begeleiding
E-mail: e.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do