Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Fontein, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het altijd fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Sanne van Gulik

Directeur
E-mail: s.van.gulik@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Robert Bakker

Adjunct-directeur
E-mail: r.bakker@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Kwaliteitsondersteuners (interne begeleiding)

Barbara Doornekamp

Kwaliteitsondersteuner groepen 1-5
E-mail: b.doornekamp@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Femke van der Helm

Kwaliteitsondersteuner groepen 6-8
E-mail: f.van.der.helm@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Leerkrachten

Dewi van den Berg

Leerkracht groep 1 Pinguïns
E-mail: d.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Sabine van der Helm

Leerkracht groep 1 Pinguïns
E-mail: s.van.der.helm@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vr

Robin de la Parra

Leerkracht groep 1 Kikkers
E-mail: r.de.la.parra@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Sonja Michiels

Leerkracht groep 1 Kikkers
E-mail: s.michiels@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vr

Sigrid Zwart

Leerkracht groep 2 Walvissen
E-mail: s.zwart@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Stefanie Burggraaf

Leerkracht groep 2 Walvissen
E-mail: s.burggraaf@octant.nl

Aanwezig: wo

Judith Cornelisse

Leerkracht groep 2 Zeesterren
E-mail: j.cornelisse@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Dewi van den Berg

Leerkracht groep 2 Zeesterren
E-mail: d.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: vr

Stefanie Burggraaf

Leerkracht groep 3A
E-mail: s.burggraaf@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Nicole van Bree

Leerkracht groep 3A
E-mail: n.van.bree@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vrij

Rilana van Leeuwen

Leerkracht groep 3B
E-mail: r.van.leeuwen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Nadine Olie

Leerkracht groep 3B
E-mail: n.ramp@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Nelleke Marcus

Leerkracht groep 4A
E-mail: n.marcus@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vrij

Tara Nieuwenburg

Leerkracht in opleiding groep 4A
E-mail: t.nieuwenburg@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Gerry Huizer

Leerkracht groep 4B
E-mail: g.huizer@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Ellen Werter

Leerkracht groep 5A
E-mail: e.werter@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Robin de la Parra

Leerkracht groep 5A
E-mail: r.de.la.parra@octant.nl

Aanwezig: vr

Carola Klein

Leerkracht groep 5B
E-mail: c.klein@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Hedi Moussa

Leerkracht groep 5B
E-mail: h.moussa@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Gerdien van Drie

Leerkracht groep 5C
E-mail: g.van.drie@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Selena Amiabel

Leerkracht
E-mail: s.amiabel@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vr

Lisa Bommelé

Leerkracht groep 6A
E-mail: l.bommele@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Daniëlla van Zutphen

Leerkracht groep 6B
E-mail: d.van.zutphen@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Maarten van Leeuwen

Leerkracht groep 7A
E-mail: m.van.leeuwen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, vrij

Rilana van Leeuwen

Leerkracht groep 7A
E-mail: r.van.leeuwen@octant.nl

Aanwezig: do

Senna van der Meer

Leerkracht groep 7B
E-mail: s.van.der.meer@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Colinda Rodenburg

Leerkracht groep 8A
E-mail: c.rodenburg@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Judith Keek

Leerkracht groep 8B
E-mail: j.keek@octant.nl

Aanwezig: ma, di (om de week), do, vr

Patty van den Ban

Leerkracht groep 8B
E-mail: p.van.den.ban@octant.nl

Aanwezig: di (om de week), wo

Nicole Swinkels

Leerkracht groep 8C
E-mail: n.swinkels@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, vr

Diantha van den Beukel

Leerkracht groep 8C
E-mail: d.van.den.beukel@octant.nl

Aanwezig: do

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Arinda Roes

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: a.roes@octant.nl

Aanwezig: ma, di

David Cheung

Vakleerkracht bewegingsonderwijs en coördinator schoolsport
E-mail: d.cheung@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Leerlingondersteuning

Ilse Qualm

Onderwijsassistent + dyslexietrajecten
E-mail: i.qualm@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Fallon Staak

Onderwijsassistent
E-mail: f.staak@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Administratie

Lisette van 't Veer

Managementassistente
E-mail: l.vant.veer@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, vrij

Monique Courtois

Gastvrouw
E-mail: m.courtois@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, do

Désirée Scholten

Ontvangst, administratie en coördinator
E-mail: d.scholten@octant.nl

Aanwezig: alle dagen van 11.00-13.00 uur

Kindcentrum

Hèlen Reumer

Manager Kinderopvang

Désirée Scholten

Coördinator en pedagogisch medewerker - BSO

Manon Zwarts

Pedagogisch medewerker - VVE - Peuteropvang

Mohib Zarub

Pedagogisch medewerker - VVE - Peuteropvang - BSO

Francis Gomes

Pedagogisch medewerker - VVE - Peuteropvang - BSO

Linda van der Meer

Pedagogisch medewerker - VVE - Peuteropvang

Rob Bruins

Pedagogisch medewerker - BSO

Gabriëlle Saritè

Pedagogisch medewerker - BSO

Maaike Noordermeer

Pedagogisch medewerker - BSO

Overige specialisaties

Patty van den Ban

Projectleider Leertuin

Diantha van den Beukel

Specialist Begaafdheid

Nadine Olie

Schoolopleider

Erie van den Berg

Specialist Taal en NT2

Stefanie Burggraaf

Specialist Gedrag

Senna van der Meer

Specialist Rekenen

Judith Cornelisse

Specialist jonge kind

Judith Keek

Specialist Kanjer