Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Fontein, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het altijd fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Maurice Olsthoorn-Sprenkeling

Directeur
E-mail: directie.fontein@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Kevin Mooij

a.i. Directeur
E-mail: k.mooij@octant.nl

aanwezig: ma, wo do

Kwaliteitsondersteuners (interne begeleiding)

Senna van der Meer

Kwaliteitsondersteuner groepen 6, 7, 8
E-mail: s.van.der.meer@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Femke van der Helm

Kwaliteitsondersteuner groepen 3, 4
E-mail: f.van.der.helm@octant.nl

Aanwezig: di, do

Leerkrachten

Betty de Jonge

Leerkracht groep 1 Pinguïns
E-mail: b.de.jonge@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Ilse Qualm

Leerkracht groep 1 Pinguïns
E-mail: i.qualm@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vr

Dewi van den Berg

Leerkracht groep 1 Kikkers
E-mail: d.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Erie van den Berg

Leerkracht groep 1 Kikkers
E-mail: e.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: wo

Sigrid Zwart

Leerkracht groep 2 Walvissen
E-mail: s.zwart@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Judith Cornelisse

Leerkracht groep walvissen
E-mail: j.cornelisse@octant.nl

Aanwezig: wo

Sonja Michiels

Leerkracht groep 2 Zeesterren
E-mail: s.michiels@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Judith Cornelisse

Leerkracht groep 2 Zeesterren
E-mail: j.cornelisse@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Stefanie Burggraaf

Leerkracht groep 3A
E-mail: s.burggraaf@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Robin de la Parra

Leerkracht groep 3A
E-mail: r.de.la.parra@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Rilana van Leeuwen

Leerkracht groep 3B
E-mail: r.van.leeuwen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Gülsen Atakli

Leerkracht groep 3B
E-mail: g.atakli@octant.nl

Aanwezig: vr

Nelleke Marcus

Leerkracht groep 4A
E-mail: n.marcus@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vrij

Linda Verdam

Leerkracht groep 4A
E-mail: l.verdam@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Judith Keek

Leerkracht groep 4B
E-mail: j.keek@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vr

Carola Klein

Leerkracht groep 4B
E-mail: c.klein@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vr

Lisa Schuurman

Leerkracht groep 5A
E-mail: l.schuurman@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Hedi Moussa

Leerkracht groep 5A
E-mail: h.moussa@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Tara Nieuwenburg

Leerkracht groep 5B
E-mail: t.nieuwenburg@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Gerry Huizer

Leerkracht groep 6A
E-mail: g.huizer@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Ellen Werter

Leerkracht groep 6B
E-mail: e.werter@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Nadine Olie

Leerkracht groep 6B
E-mail: n.olie@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Maarten van Leeuwen

Leerkracht groep 7A
E-mail: m.van.leeuwen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, vrij

Lisa Schuurman

Leerkracht groep 7A
E-mail: l.schuurman@octant.nl

Aanwezig: do

Colinda Rodenburg

Leerkracht groep 7B
E-mail: c.rodenburg@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Selena Amiabel

Leerkracht groep 7B
E-mail: s.amiabel@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vr

Nicole Swinkels

Leerkracht groep 8A
E-mail: n.swinkels@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Lisa Schuurman

Leerkracht groep 8A
E-mail: l.schuurman@octant.nl

Aanwezig: wo

Jenna Heemskerk

Leerkracht groep 8B
E-mail: j.heemskerk@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Colinda Rodenburg

Leerkracht groep 8B
E-mail: c.rodenburg@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vr

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Arinda Roes

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: a.roes@octant.nl

Aanwezig: ma, di

David Cheung

Vakleerkracht bewegingsonderwijs en coördinator schoolsport
E-mail: d.cheung@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vrij

Leerlingondersteuning

Ilse Qualm

Leraarondersteuner, dyslexietrajecten
E-mail: i.qualm@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Fallon Staak

Leraarondersteuner, arrangementen, ondersteuning groep 6, BOUW! begeleiding
E-mail: f.staak@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Bianca Tas

Leraarondersteuner, BOUW! begeleiding
E-mail: b.tas@octant.nl

Aanwezig: ma ochtend, di ochtend, do ochtend

Ilona Mak

Onderwijsassistent, ondersteuning groep 6
E-mail: i.mak@octant.nl

Aanwezig: ma, wo, do, vr

Sarika Ratan

Onderwijsassistent, ondersteuning groep 4B
E-mail: s.ratan@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do

Administratie

Lisette van 't Veer

Managementassistente
E-mail: l.vant.veer@octant.nl

Aanwezig: ma, di ochtend, wo ochtend, vr

Monique Courtois

Gastvrouw
E-mail: m.courtois@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Désirée Scholten

Ontvangst, administratie en coördinator
E-mail: d.scholten@octant.nl

Aanwezig: alle dagen van 11.00-13.00 uur

Kindcentrum

Désirée Scholten

Pedagogisch leidinggevende

Aanwezig: alle dagen

Manon Zwarts

Pedagogisch medewerker - VVE - Peuteropvang

Aanwezig: ma, di, do, vr

Mohib Zarub

Pedagogisch medewerker - VVE - Peuteropvang - BSO

Aanwezig: ma, di, do, vr

Francis Gomes

Pedagogisch medewerker - VVE - Peuteropvang - BSO

Aanwezig: ma, di, do, vr

Linda van der Meer

Pedagogisch medewerker - VVE - Peuteropvang

Aanwezig: ma, di, do, vr

Yorick Willems

Pedagogisch medewerker - BSO

Aanwezig: ma, di, do, vr

Angela Bruins

Pedagogisch medewerker - VVE - Peuteropvang - BSO

Aanwezig: di, do

Gabriëlle Saritè

Pedagogisch medewerker - BSO

Aanwezig: ma, di, wo, do

Ingrid Kuyvenhoven

Schoolmaatschappelijk werk, SMW+
Tel: 06 - 54 78 12 18
E-mail: i.kuyvenhoven@smw-basisschool.nl

Aanwezig: do

Gabriëlla Olij

Logopediste: Logopedie is leuk
E-mail: gabriella@logopedieisleuk.nl

Aanwezig: vr

Overige specialisaties

Diantha van den Beukel

Specialist Begaafdheid, BPS
E-mail: d.van.den.beukel@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Nadine Olie

Schoolopleider, Leertuin
E-mail: n.olie@octant.nl

Aanwezig: di, wo

Erie van den Berg

Specialist Taal en NT2, Taal-In-Spel, BOUW!
E-mail: e.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: di, do

Stefanie Burggraaf

Specialist Gedrag

Senna van der Meer

Specialist Rekenen

Judith Cornelisse

Specialist jonge kind

Judith Keek

Specialist Kanjer