Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Fontein, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het altijd fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Sanne van Gulik

Directeur
E-mail: s.van.gulik@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Daniël Kraan

Adjunct-directeur
E-mail: d.kraan@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Kwaliteitsondersteuners (interne begeleiding)

Barbara Doornekamp

Kwaliteitsondersteuner groepen 1-5
E-mail: b.doornekamp@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Femke van der Helm

Kwaliteitsondersteuner groepen 6-8
E-mail: f.van.der.helm@octant.nl

Aanwezig: di, do, vrij(ochtend)

Leerkrachten

Dewi van den Berg

Leerkracht groep 0 Eenden
E-mail: d.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Erie van den Berg

Leerkracht groep 1 Pinguïns
E-mail: e.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vrij

Betty de Jonge

Leerkracht groep 1 Pinguïns
E-mail: b.de.jonge@octant.nl

Aanwezig: di, woe

Sonny Krosse

Leerkracht 1 Kikkers
E-mail: s.krosse@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Sonja Michiels

Leerkracht groep 1 Kikkers
E-mail: s.michiels@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Marjan de Rijke

Leerkracht groep 2 Zeesterren
E-mail: m.de.rijke@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Sabine van der Helm

Leerkracht groep 2 Zeesterren
E-mail: s.van.der.helm@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Judith Cornelisse

Leerkracht groep 2 Walvissen
E-mail: j.cornelisse@octant.nl

Aanwezig: ma, woe, do, vrij

Elise Pouwel

Leerkracht groep 2 Walvissen
E-mail: e.pouwel@octant.nl

Aanwezig: di

Amanda Beek

Leerkracht groep 3a
E-mail: a.beek@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Nadine Ramp

Leerkracht groep 3a
E-mail: n.ramp@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Nicole Houben

Leerkracht in opleiding groep 3b
E-mail: n.houben@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij

Nelleke Marcus

Leerkracht groep 3b
E-mail: n.marcus@octant.nl

Aanwezig: woe, do

Nicole Boot

Leerkracht groep 3c
E-mail: n.boot@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Gerry Huizer

Leerkracht groep 4a
E-mail: g.huizer@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Selena Amiabel

Leerkracht groep 4b
E-mail: s.amiabel@octant.nl

Aanwezig: ma, vrij

Stefanie Burggraaf

Leerkracht groep 4b
E-mail: s.burggraaf@octant.nl

Aanwezig: di, woe, do

Carola Klein

Leerkracht groep 5a
E-mail: c.klein@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Hedi Moussa

Leerkracht groep 5a
E-mail: h.moussa@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Ellen Werter

Leerkracht groep 5b
E-mail: e.werter@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, do

Linda de Wekker

Leerkracht groep 5b
E-mail: l.de.wekker@octant.nl

Aanwezig: vrij

Gerdien van Drie

Leerkracht groep 6a
E-mail: g.van.drie@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vrij

Selena Amiabel

Leerkracht groep 6a
E-mail: s.amiabel@octant.nl

Aanwezig: di, woe

Rilana van Leeuwen

Leerkracht groep 6b
E-mail: r.van.leeuwen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, do

Amanda Beek

Leerkracht groep 6b
E-mail: a.beek@octant.nl

Aanwezig: vrij

Lisa Bommelé

Leerkracht groep 6c
E-mail: l.bommele@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Maarten van Leeuwen

Leerkracht groep 7a
E-mail: m.van.leeuwen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, vrij

Joleine Latour

Leerkracht groep 7a
E-mail: j.latour@octant.nl

Aanwezig: do

Senna van der Meer

Leerkracht groep 7b
E-mail: s.van.der.meer@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Sabine van der Weele

Leerkracht groep 7c
E-mail: s.van.der.weele@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Dominique Welbergen

Leerkracht groep 7c
E-mail: d.welbergen@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Radjinder Bhagwanbali

Leerkracht groep 8a
E-mail: r.bhagwanbali@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Daniëlla van Zutphen

Leerkracht groep 8a
E-mail: d.van.zutphen@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Judith Keek

Leerkracht groep 8b
E-mail: j.keek@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij

Patty van den Ban

Leerkracht groep 8b
E-mail: p.van.den.ban@octant.nl

Aanwezig: woe, do

Bart de Zwart

Leerkracht in opleiding groep 8c
E-mail: b.de.zwart@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij

Diantha van den Beukel

Leerkracht groep 8c
E-mail: d.van.den.beukel@octant.nl

Aanwezig: di, woe, do

Robin de la Parra

Leerkracht
E-mail: r.de.la.parra@octant.nl

Zwangerschaps- en bevallingsverlof

Monique Hulzenboom

Leerkracht
E-mail: m.hulzenboom@octant.nl

Zwangerschaps- en bevallingsverlof

Sigrid Zwart

Leerkracht
E-mail: s.zwart@octant.nl

Verlof

Irene Soullié

Leerkracht
E-mail: i.soullie@octant.nl

Verlof

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Arinda Roes

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: a.roes@octant.nl

Aanwezig: ma, di

David Cheung

Vakleerkracht bewegingsonderwijs en coördinator schoolsport
E-mail: d.cheung@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Leerlingondersteuning

Ilse Qualm

Leerlingsondersteuner + dyslexietrajecten
E-mail: i.qualm@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Fallon Staak

Onderwijsassistent
E-mail: f.staak@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vrij

Lorraine van 't Veer

Onderwijsassistent
E-mail: lo.vant.veer@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Administratie

Lisette van 't Veer

Managementassistente
E-mail: l.vant.veer@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, vrij

Amber Sieh

Ontvangst en administratie
E-mail: a.sieh@octant.nl

Aanwezig: di, do, vrij

Monique Courtois

Gastvrouw
E-mail: m.courtois@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Overige specialisaties

Patty van den Ban

Coaching
E-mail: p.van.den.ban@octant.nl

Aanwezig: woe, do

Linda de Wekker

Specialist Begaafdheid
E-mail: l.de.wekker@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Diantha van den Beukel

Specialist Begaafdheid
E-mail: d.van.den.beukel@octant.nl

Aanwezig: vrij

Nadine Ramp

Schoolopleider
E-mail: n.ramp@octant.nl

Aanwezig: di

Inge Griffioen

Specialist Begaafdheid
E-mail: i.griffioen@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Maaike van den Akker

Specialist Gedrag
E-mail: m.van.den.akker@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Erie van den Berg

NT2-specialist
E-mail: e.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Daniël Kraan

Onderwijskundig ICT'er
E-mail: d.kraan@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Stefanie Burggraaf

Specialist Gedrag
E-mail: s.burggraaf@octant.nl

Aanwezig: di, woe, do

Senna van der Meer

Specialist Rekenen
E-mail: s.van.der.meer@octant.nl

Aanwezig: alle dagen