Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Fontein, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het altijd fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Sanne van Gulik

Directeur
E-mail: s.van.gulik@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Daniël Kraan

Adjunct-directeur
E-mail: d.kraan@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Kwaliteitsondersteuners (interne begeleiding)

Irene Soullié

Kwaliteitsondersteuner groep 1-2
E-mail: i.soullie@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Inge Griffioen

Kwaliteitsondersteuner groepen 3-6
E-mail: i.griffioen@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Maaike van den Akker

Kwaliteitsondersteuner groepen 7-8
E-mail: m.van.den.akker@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Leerkrachten

Marjolijn van Veen

Leerkracht groep 1 Kikkers
E-mail: m.van.veen@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Dewi van den Berg

Leerkracht groep 1 Pinguïns
E-mail: d.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Crina van Hemsbergen

Leerkracht groep 2 Dolfijnen
E-mail: c.van.hemsbergen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, do

Sonja Michiels

Leerkracht groep 2 Dolfijnen
E-mail: s.michiels@octant.nl

Aanwezig: vrij

Sigrid Zwart

Leerkracht groep 2 Walvissen
E-mail: s.zwart@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Judith Cornelisse

Leerkracht groep 2 Zeesterren
E-mail: j.cornelisse@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij

Sabine van der Helm

Leerkracht groep 2 Zeesterren
E-mail: s.van.der.helm@octant.nl

Aanwezig: woe, do

Karen van Veldhuizen

Leerkracht groep 3a en groep 3b
E-mail: k.van.veldhuizen@octant.nl

ma, di, woe

Nadine Ramp

Leerkracht groep 3a
E-mail: n.ramp@octant.nl

Aanwezig: di, woe, do, vrij

Monique Hulzenboom

Leerkracht groep 3b
E-mail: m.hulzenboom@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vrij

Kora Manenschijn

Leerkracht groep 4a
E-mail: k.manenschijn@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Gerry Huizer

Leerkracht groep 4a
E-mail: g.huizer@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Rosan Snelleman

Leerkracht groep 4b
E-mail: r.snelleman@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vrij

Marloes van der Hoeven

Leerkracht groep 4b
E-mail: m.van.der.hoeven@octant.nl

Aanwezig: woe

Rilana van Leeuwen

Leerkracht groep 5a
E-mail: r.van.leeuwen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Marjan de Rijke

Leerkracht groep 5a
E-mail: m.de.rijke@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Ellen Werter

Leerkracht groep 5b
E-mail: e.werter@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, do

Sabine van der Helm

Leerkracht groep 5b
E-mail: s.van.der.helm@octant.nl

Aanwezig: vrij

Senna van der Meer

Leerkracht groep 5c
E-mail: s.van.der.meer@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Erica de Jonge

Leerkracht groep 6a
E-mail: ec.de.jonge@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vrij

Sabine van der Weele

Leerkracht groep 6a
E-mail: s.van.der.weele@octant.nl

Aanwezig: di, woe

Selena Amiabel

Leerkracht groep 6b
E-mail: s.amiabel@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Gerdien van Drie

Leerkracht groep 6b
E-mail: g.van.drie@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Lisa Bommelé

Leerkracht groep 6c
E-mail: l.bommele@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Kiran Sukhraj

Leerkracht groep 7a
E-mail: k.sukhraj@octant.nl

k.sukhraj@octant.nl

Linda de Wekker

Leerkracht groep 7a
E-mail: l.de.wekker@octant.nl

Aanwezig: vrij

Amanda Beek

Leerkracht groep 7b
E-mail: a.beek@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, vrij

Sabine van der Weele

Leerkracht groep 7b
E-mail: s.van.der.weele@octant.nl

Aanwezig: do

Maarten van Leeuwen

Leerkracht groep 7c
E-mail: m.van.leeuwen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, vrij

Dominiek van de Weijer

Leerkracht groep 7c
E-mail: d.van.de.weijer@octant.nl

Aanwezig: do

Sanne Thoms

Leerkracht groep 8a
E-mail: s.thoms@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij

Willem van Dijk

Leerkracht groep 8a
E-mail: w.van.dijk@octant.nl

Aanwezig: woe, do

Femke van der Helm

Leerkracht groep 8b
E-mail: f.van.der.helm@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Anne Hartholt

leerkracht groep 8b
E-mail: a.hartholt@octant.nl

Aanwezig: woe, vrij

Dominiek van de Weijer

Leerkracht groep 8c
E-mail: d.van.de.weijer@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Diantha van den Beukel

Leerkracht groep 8c
E-mail: d.van.den.beukel@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Stefanie Burggraaf

leerkracht
E-mail: s.burggraaf@octant.nl

Zwangerschaps- en bevallingsverlof

Carlijn Karstens

Leerkracht
E-mail: c.karstens@octant.nl

c.karstens@octant.nl

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Arinda Roes

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: a.roes@octant.nl

Aanwezig: ma, di

David Cheung

Vakleerkracht bewegingsonderwijs en coördinator schoolsport
E-mail: d.cheung@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Leerlingondersteuning

Erie van den Berg

Leerlingondersteuner en NT2
E-mail: e.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Betty de Jonge

Leerlingondersteuner
E-mail: b.de.jonge@octant.nl

Aanwezig: ma, woe, do

Gwendolyn Trompert

Dyslexie en eigen leerlijnen
E-mail: g.trompert@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Laura Wessels

Leerlingondersteuner
E-mail: l.wessels@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Ellis van Veen

Leerlingondersteuner
E-mail: e.van.veen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Administratie

Lisette van 't Veer

Managementassistente
E-mail: l.vant.veer@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, vrij

Amber Sieh

Ontvangst en administratie
E-mail: a.sieh@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vrij

Monique Courtois

Gastvrouw
E-mail: m.courtois@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Overige specialisaties

Linda de Wekker

Specialist Begaafdheid
E-mail: l.de.wekker@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, do

Inge Griffioen

Specialist Begaafdheid
E-mail: i.griffioen@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Maaike van den Akker

Specialist Gedrag
E-mail: m.van.den.akker@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Patty van den Ban

Kindercoach
E-mail: p.van.den.ban@octant.nl

Aanwezig: woensdag

Gwendolyn Trompert

Specialist dyslexie
E-mail: g.trompert@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Anne Hartholt

Specialist Gedrag
E-mail: a.hartholt@octant.nl

Aanwezig: do

Nadine Ramp

Schoolopleider
E-mail: n.ramp@octant.nl

Aanwezig: ma

Erie van den Berg

NT2-begeleiding
E-mail: e.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Daniël Kraan

Onderwijskundig ICT'er
E-mail: d.kraan@octant.nl

Aanwezig: alle dagen